Isparta’da Yazamamak

Yazmak ne acayip faaliyetmiş! Bir zaman geliyor yazmasam delirecek gibi oluyorum, bir an geliyor elim varmıyor kalem tutmaya. Belki de sadece benim için böyledir bu da başkaları her daim takır takır yazıyordur. Lakin ben an oluyor yazmak için ölüp dirilsem yazamıyorum. Bununla yani yazmak isteyip yazamamakla alakalı bir şeyler karalamıştım daha evvel ama onu çok beğendim. Bir mecmuaya irsal edeceğim (göndereceğim), tab etmezlerse (basmazlarsa) burada neşrederim.

Ruzname (günlük) havasına kaptırmak istemiyorum yazılarımı ama bu hafta Isparta’da olduğumu söyleyeceğim. Yazamamamın, tekasüle (üşengeçliğe) düşmemin sebebi bu olabilir. Zira pek rahat günler geçiriyorum burada. Havası pek güzel, serin serin uyuyor insan. Gündüz de hava kupkuru. Yiyip içip okumak gezmek varken otur da yazı yaz. Kolay şey mi? Değil elbet. Ben de yazamıyorum. Ama bundan sonra yazacağım gibi geliyor bana. Zira ramazana girdik elhamdülillah. Bundan sonra gündüz uyumak ve yazmaktan iyi yapacak ne var ki? ben de yazarım inşaAllah.

Böyle bir acayip yazı yazdım işte yazamamakla alakalı. Bilmem arz-ı hal ettim mi. Pek beğenmedim yazımı ya yazamamakla alakalı anca bu kadar yazılır bence yahut ben anca bu kadar yazabilirim. Dilerim önümüzdeki günlerde kalemle tekrar yarenlik ederim de biraz rahatlarım.  

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s