ubuk.me

“Arkadaşıma” isimli yazımı okudu iseniz bu yazım size pek yabancı gelmeyecektir. Okunmadıysanız okuyun derim. Zİra onun devamı denebilir buna.


O yazımda bahsettiğim kıymetdar arkadaşım, sitesini yenilemiş ve ilk yazısını neşretmiş. Tasarım harikası sitesindeki “hasbihal” vasfındaki kısa, onun tabiriyle atıştırmalık ilk yazının devamını dört gözle bekliyorum ve inanıyorum ki tek bekleyen ben değilim. O unutulmaz yazılarından sonra verdiği fasıla sadece beni üzmedi. Şimdi tekrar yazmaya başlaması da sadece beni sevindirmez.

Muhtemeldir ki okumamışsınızdır onu. Daha fazla beklemeyin. O ufacık yazıdan başlayın okumaya. Okumaktan ve hatta hayattan tat almaya vesile olan bu güzel kaleme vakit kaybetmeden aşina olun.

Bu cümleleri okuyunca yazımın reklama dönüştüğünü hissettim. Ama rahatsız değilim bundan. Ne olur sanki reklamını yapsam? Her yerde reklam yok mu? Bu sefer de hakikaten hak eden bir şeyin reklamı olsun. Lakin şunu ilave etmemde fayda var ki benim buradaki tek menfaatim tatlı yazıların verdiği saadet, zevktir.

Lafı lüzumsuz yere uzatmanın manası yok. İşte size sitenin adresi: ubuk.me . Okuyun, bakalım sevecek misiniz? Fikirlerinizi de bendenizden esirgemezseniz memnun olurum.

İzzet ü ikbal ile efendim…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s