Arkadaşıma

Bir arkadaşım sitem etti yazmıyorum diye. Sesleniyorum ona, “işte yazıyorum”. Dilediğince oku. Ümid ederim seversin yazdıklarımı, hiç olmazsa okurken bir tat alırsın.

Aslında bırakmadım ben yazmayı. Bırakamam da. İlla bir şey karalarım. Gerçekten karalarım. Yani bilgisayarda yazamıyorum. İlla kalem kağıt olacak. O yüzden bazen uzun uzun, itina göstererek yazıyorum ama onu bilgisayara geçirmek pek zor geliyor, üşeniyorum. Bazen de çok beğeniyorum, gönlüme pek hoş geliyor yazdıklarım, onları internette neşretmek yerine bir mecmuaya irsal etmeyi (göndermeyi) istiyorum. Belki neşrederler ümidiyle bekletiyorum onları. Hiç neşretmezler belki biliyorum. O zaman internete koyarım onları da.

Bana yazmıyorsun diye sitem eden arkadaşım aslında ağzımın payını verdi. Çünkü evvela ben dedim ona yazmıyorsun, çok boş bırakıyorsun siteni diye. Onun üzerine bu sitemi duydum. O sebeple büsbütün haksız değil. Çok güzel, çok tatlı yazıları vardır onun da. Benden daha âlâ yazar. Rahatça okunur, insana hoş bir tat verir. İsterim ki çok kişiler okusunlar onu. Şimdi sitesinin adresini verirdim ama daha zamanı değil. Tasarım harikası ( tasarım kelimesinin yerine bir şey bulamadım hala), tasarım harikası o site, pek kıymetdar yârenimin (arkadaşımın) yazıları ile bezendiği zaman ben de büyük bir zevkle zikredeceğim onu. Haberi olsun dört gözle bekliyorum.

Bugün sadece bunları söylemek istiyorum. Biraz da yazmış olmak için yazdım sanki. Lakin hissediliyor mu bilmiyorum ya o bile bana tarif edilemez zevk veriyor bana.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s